هزینه لیفت پیشانی با جراحی در زعفرانیه

ما در این مقاله سعی داریم شما را با هزینه لیفت پیشانی با جراحی در زعفرانیه آشنا کنیم. جراحی لیفت پیشانی و ابرو نوعی عمل زیبایی است که منجر به ظاهری جوان تر و شاداب تر می شود. لیفت ابرو و پیشانی به گونه‌ای انجام می‌شود که ابروها را به سمت بالا کشیده و خطوط افقی و فرورفتگی‌های ناشی از افزایش سن را که می‌تواند چهره را عصبانی، بد اخلاق و خسته نشان دهد، از بین می‌برد. در ادامه برای آشنا شدن با هزینه لیفت پیشانی با جراحی در زعفرانیه به سایت مربوطه مراجعه فرمایید.

جراحی لیفت پیشانی چیست ؟

در ابتدا بسته به شرایط بیمار روش مناسب برای انجام این جراحی انتخاب می شود و سپس برش های لازم در ناحیه پیشانی و شقیقه ها ایجاد می شود. برش های مورد نیاز برای انجام جراحی لیفت پیشانی موازی با خط رویش مو و به گونه ای ایجاد می شود که قابل مشاهده نباشد. سپس با استفاده از برش ها، پوست ناحیه پیشانی به سمت بالا کشیده می شود تا چین و چروک ها و خطوط ریز ایجاد شده در این ناحیه کاملا از بین برود. در نهایت پس از اتمام جراحی و انجام اصلاحات لازم، برش ها بخیه می شوند.

جراحی لیفت پیشانی چیست ؟

انواع روش های جراحی لیفت

روش های مختلفی برای لیفت ابرو یا لیفت پیشانی وجود دارد که نوع روش مناسب با توجه به نیاز و شرایط بیمار و همچنین نظر پزشک متخصص پس از انجام عمل تعیین می شود. در ادامه با انواع روش های جراحی لیفت پیشانی آشنا می شوید :

جراحی لیفت پیشانی کلاسیک :

در این روش جراحی برای ایجاد برش های لازم، ابتدا موهای سر را به سمت بالا کشیده و به پشت بسته می کنند. سپس برش ها به موازات خط رویش مو یا گاهی پشت خط رویش مو ایجاد می شود تا دیده نشود. سپس تغییرات لازم بر روی پوست و بافت های زیرین پیشانی اعمال می شود و پوست این ناحیه به سمت بالا کشیده می شود. این کار باعث بلند شدن ابروها و رفع چین و چروک و خطوط ایجاد شده روی پیشانی می شود. در صورت لزوم پوست و پارچه های اضافی در جای مناسب بریده و دوخته می شوند.

جراحی لیفت پیشانی با برش موقت :

برای این روش جراحی برای افرادی با خط رشد موی بالاتر مناسب است. برای اعمال تغییرات در پیشانی، قسمتی از پوست این ناحیه جدا شده و به قسمت بریده شده دوخته می شود. در جراحی لیفت ابرو و خط رشد مو، برش ها در پشت خط رشد مو قرار می گیرند تا برش ها و بخیه ها دیده نشود، این جراحی شامل برش های کوچک محدود در داخل مو می شود. این بریدگی ها در خط رشد مو پنهان شده و قابل مشاهده نیستند. با کمک این جراحی می توان چین و چروک های پنجه کلاغی را در گوشه چشم و شقیقه ها از بین برد اما در ناحیه مرکزی پیشانی تاثیری ندارد.

جراحی لیفت پیشانی کرنال :

در جراحی لیفت ابرو کرنال که به آن عمل لیفت صورت باز گفته می شود، لازم است یک برش از گوشه تا گوشه خط ابرو ایجاد شود. این جراحی برای افرادی که پیشانی کوتاه تری دارند و تمایل به داشتن پیشانی بلندتری دارند بیشتر توصیه می شود.

جراحی لیفت پیشانی آندوسکوپی :

روش آماده سازی بیمار برای جراحی آندوسکوپی پیشانی و ابرو مانند جراحی معمولی است با این تفاوت که به جای ایجاد یک برش طولانی، از چندین برش بسیار کوچک در نواحی مناسب استفاده می شود. سپس یک لوله باریک با دوربین کوچک با استفاده از یکی از این برش ها وارد لایه زیرین پوست می شود و از طریق برش دیگر ابزار لازم برای ایجاد تغییرات وارد بافت پوست می شود. با کمک دوربین، جراح می تواند بافت های زیرین پوست را به طور کامل ببیند و به راحتی تغییرات لازم را انجام دهد. در نهایت چین و چروک و افتادگی در ناحیه پیشانی از بین رفته و برش ها با بخیه های ظریف بسته می شوند.

جراحی لیفت ابرو خط رویش مو :

این روش جراحی برای افرادی با خط رشد موی بالاتر مناسب است. بنابراین برای اعمال تغییرات در پیشانی، بخشی از پوست این ناحیه جدا شده و به قسمت بریده شده بخیه می شود. ایجاد برش در جراحی لیفت ابرو و خط رشد مو به این صورت است که برای جلوگیری از دیده شدن برش ها و بخیه ها در پشت خط رشد مو قرار می گیرد.

انواع روش های جراحی لیفت پیشانی

برش های جراحی لیفت پیشانی چگونه است ؟

برش های مورد نیاز برای جراحی لیفت پیشانی به نوع روش استفاده شده برای این روش بستگی دارد. زمانی که از روش‌های جراحی مرسوم یا سنتی برای اعمال تغییرات استفاده می‌شود، ایجاد برش‌های بیشتری روی پیشانی ضروری است. اما در صورت استفاده از روش های جراحی دیگر مانند لیفت ابرو به روش آندوسکوپی، تنها به چند برش بسیار کوچک نیاز است تا تغییرات لازم در پیشانی و شقیقه ها ایجاد شود. این برش ها در ناحیه خط رویش مو یا پشت خط رویش مو ایجاد می شود تا دیده نشود. در نتیجه جای نگرانی در مورد جای زخم باقی مانده نیست.

مراحل جراحی لیفت پیشانی :

برای انجام جراحی لیفت پیشانی و ابرو ابتدا باید با پزشک متخصص و با تجربه در این زمینه مشورت کنید. اگر پزشک آزمایشی را تجویز کرد، قبل از عمل آن را انجام دهید و نتیجه را به پزشک خود بدهید. لیفت ابرو و پیشانی با بیهوشی عمومی انجام می شود، اما بسته به شرایط بیمار ممکن است از بی حسی موضعی استفاده شود. با توجه به نوع روش جراحی، پزشک برش های لازم را در محل مناسب ایجاد می کند تا بتواند از طریق آن ها اصلاحات لازم را اعمال کند. پوست پیشانی کشیده می شود که منجر به از بین رفتن چین و چروک و خطوط روی پیشانی و بالا بردن ابروها می شود. در نهایت در صورت لزوم پوست و بافت اضافی برداشته شده و برش ها بخیه می شوند.

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای جراحی لیفت پیشانی هستند ؟

انجام این جراحی برای افرادی که می خواهند چین و چروک های پیشانی خود را صاف کرده و از افتادگی آن جلوگیری کنند مناسب است. افرادی که به دلیل ژنتیک یا ارث جذاب صورت دارای پوست شل در ناحیه پیشانی هستند. خانم ها و آقایان بین 40 تا 60 سال که به دلیل بیشتر شدن سن دچار افتادگی یا چین و چروک پیشانی شدند می توانند برای جراحی لیفت پیشانی و ابرو مراجعه کنند.

مراقبت های قبل از جراحی لیفت پیشانی :

مراجعه به بهترین جراح لیفت پیشانی برای گرفتن نتیجه ایده آل از عمل بسیار مهم است. در طول مشاوره با پزشک متخصص، باید تمام خواسته های خود را در مورد نتیجه جراحی و داشتن سابقه بیماری یا مصرف برخی داروها مطرح کنید. شما باید قبل از عمل آزمایشات و عکس های تجویز شده توسط پزشک را انجام دهید و نتیجه را به پزشک خود بدهید. حداقل دو هفته قبل از جراحی از مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین خودداری کنید. دو هفته قبل از عمل از استعمال دخانیات و الکل خودداری کنید. برای جراحی ناشتا باشید و 6 تا 8 ساعت قبل از عمل از خوردن و آشامیدن خودداری کنید.

بعد از لیفت پیشانی چه مراقبت هایی باید انجام شود ؟

مراقبت بعد از جراحی لیفت پیشانی برای رسیدن به نتیجه ایده آل و کم شدن دوره نقاهت بسیار مهم است. حداقل یک هفته تا ده روز استراحت کنید و از فعالیت های سنگین و ورزش خودداری کنید. برای کم شدن التهاب و کبودی زودتر پس از جراحی می توانید از کمپرس سرد روی نواحی جراحی استفاده کنید. برای جلوگیری از درد و عفونت از داروهای تجویز شده توسط پزشک به موقع استفاده کنید. در دوران نقاهت از قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید خودداری کنید و هنگام خروج از خانه حتما از کرم ضد آفتاب استفاده کنید. استراحت کافی داشته باشید و هنگام خواب از دو بالش زیر سر خود استفاده کنید تا سرتان بالاتر از بدنتان باشد. پس از ده روز جراحی لیفت پیشانی و ابرو، برای برداشتن بخیه ها به پزشک مراجعه کنید.

روش های لیفت پیشانی بدون جراحی

در ادامه به روش های لیفت پیشانی بدون جراحی می پردازیم :

لیفت پیشانی با نخ :

برای انجام این روش از بخیه های قابل جذب زیبا استفاده می شود تا تغییرات لازم در لایه های زیرین پوست ایجاد شود. روش انجام این روش بدین صورت است که ابتدا تعدادی نخ در لایه زیرین یک طرف پوست وارد می شود سپس با اعمال تغییراتی در بافت پوست باعث کشیدگی پیشانی و ابرو می شود. نتایج به دست آمده با این روش تا جذب کامل نخ ها توسط پوست باقی می ماند. لیفت پیشانی با نخ توسط پزشکان متخصص به عنوان روشی مطمئن و مطمئن توصیه نمی شود. برای آشنا شدن با هزینه لیفت پیشانی با نخ در زعفرانیه به سایت مربوطه مراجعه فرماید.

لیفت پیشانی با ژل :

تزریق ژل یکی دیگر از روش های رایج برای از بین رفتن چین و چروک و خطوط ایجاد شده روی پیشانی و ابرو است. تزریق ژل می تواند نواحی فرورفته یا چین و چروک های عمیق پیشانی را پر کند و تا زمانی که دوام آن از بین نرود و مواد تزریق شده جذب نشود اثر آن باقی خواهد ماند.

بوتاکس پیشانی و لیفت ابرو :

یکی از متداول ترین روش های لیفت ابرو و پیشانی برای آقایان و خانم ها تزریق بوتاکس است. بوتاکس در برندهای مختلفی موجود است که بسته به کیفیت آن ممکن است ماندگاری متفاوتی داشته باشد. تزریق بوتاکس که نوعی سم بوتولینوم است باعث فلج شدن عضلات پیشانی و بالای ابرو می شود. تزریق بوتاکس برای لیفت پیشانی را نمی توان یک روش دائمی و طولانی مدت در نظر گرفت و پس از از بین رفتن اثر آن باید دوباره آن را انجام دهید.

روش های لیفت پیشانی بدون جراحی 

ماندگاری لیفت پیشانی چقدر است ؟

ماندگاری نتایج به دست آمده در جراحی لیفت پیشانی و ابرو با توجه به افراد و شرایط آن ها متفاوت است. می توان گفت دوام و ماندگاری نتایج به دست آمده از این عمل به عواملی مانند میزان تخصص و تجربه پزشک در این زمینه، میزان رعایت مراقبت های بعد از عمل و رعایت یک سبک زندگی سالم بعد از جراحی توجه داشته باشید که تغییرات اعمال شده در حین جراحی ممکن است با افزایش سن و شل شدن و افتادگی عضلات صورت از بین بروند. اما به طور کلی دوام و ماندگاری این عمل را در حدود 10 سال می توان انتظار داشت.

هزینه لیفت پیشانی با جراحی در زعفرانیه

هزینه لیفت پیشانی با جراحی در زعفرانیه به عوامل مختلفی بستگی دارد که برای هر فرد می تواند زیاد یا کم شود. هزینه دستمزد پزشک متخصص با توجه به تجربه و تخصص وی تعیین می شود. هزینه آزمایشات قبل از عمل و عکس های تجویز شده توسط پزشک برای بیمار. هزینه پرسنل اتاق عمل و بیهوشی که جداگانه به هزینه اعمال می شود. هزینه بیمارستان که در بیمارستان خصوصی بیشتر از بیمارستان دولتی است. نوع روش جراحی لیفت ابرو و پیشانی که برای فرد و شرایط بیمار استفاده می شود. منطقه جغرافیایی محل استقرار مطب پزشک و سن بیمار از دیگر عوامل موثر بر هزینه لیفت پیشانی با جراحی در زعفرانیه است.

مشاوره قبل از جراحی لیفت پشانی چگونه است ؟

برای مشاوره با یک پزشک متخصص، پزشک ابتدا صورت شما را از جمله پوست و استخوان زیرین را بررسی می کند و در طول مشاوره پزشک درباره اهداف شما بحث می کند و از شما سوالاتی درباره مشکلاتی که امکان دارد داشته باشید مانند فشار خون کنترل نشده، مشکلات انعقاد خون یا تمایل به ایجاد اسکار های بزرگ می پرسد. اگر قبلا جراحی کردید، اگر داروی خاصی مصرف می کنید و یا اگر از دخانیات استفاده می کنید حتما در جلسات مشاوره آن ها را با پزشک خود در میان بگذارید. اگر تصمیم دارید لیفت پیشانی انجام دهید پزشک روش جراحی، نوع بیهوشی و مکانی که در آن جراحی انجام می شود و یا خطرات و عوارضی که دارد را برای شما بازگو می کند. سعی کنید در این جلسات سوالات خود را با پزشک در میان بگذارید و نگرانی های خود را برطرف کنید تا دچار مشکل نشوید.

هزینه لیفت پیشانی با جراحی در زعفرانیه

کلام آخر

قبل از انجام این روش سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین پزشک را انتخاب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط