هزینه پیکر تراشی شکم و پهلو در زعفرانیه

ما در این مقاله سعی داریم شما را با هزینه پیکر تراشی شکم و پهلو در زعفرانیه آشنا کنیم. پیکر تراشی بدن یکی دیگر از انواع جراحی پلاستیک است که با هدف بهتر شدن و افزایش زیبایی بدن انجام می شود. پیکر تراشی بدن با هدف از بین بردن رسوبات چربی واقع بین پوست و ماهیچه ها انجام می شود. هدف از این روش جراحی، ترسیم مجدد و دائمی کانتور بدن است. این عمل در نواحی مختلف بدن انجام می شود و جایگزین مناسبی برای جراحی چاقی می باشد. در ادامه برای آشنا شدن با هزینه پیکر تراشی شکم و پهلو در زعفرانیه با ما همراه باشید.

پیکر تراشی شکم و پهلو چیست ؟

جراحی شکم و پهلو امروزه به یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی تبدیل شده است. چاقی و چربی ذخیره شده در ناحیه شکم و پهلو یکی از دردسرسازترین مشکلات و یکی از موثرترین عوامل کاهش زیبایی بدن است. این قسمت به دلیل قابلیت ذخیره چربی، لایه های چربی موضعی را انباشته کرده و مشکلات زیادی را برای فرد ایجاد می کند. اولین قدم ضروری برای داشتن شکم و پهلوهای ایده آل، ورزش منظم و داشتن یک رژیم غذایی متعادل است. برخی از افراد ممکن است به دلیل مشکلات مختلف یا محدودیت های فیزیکی نتوانند این کار را انجام دهند.

در چنین حالتی بهترین انتخاب فرم دادن به پهلوها و شکم است. بهترین راه برای از بین بردن چربی های موضعی و سمج در ناحیه شکم و پهلو و رسیدن به ظاهر عضلانی مطلوب، انجام پیکر تراشی بدن در این ناحیه است. فرم دادن به بدن و لاغری شکم و پهلو جایگزین لاغری نمی شود و در صورت چاقی و وزن زیاد نتیجه موثری نخواهد داشت. کاندیدای مناسب برای کانتورینگ بدن این ناحیه باید قبل از عمل وزن مناسبی داشته باشد یا با روش های طبیعی مقدار قابل توجهی از چربی خود را کاهش دهد. برای انجام این روش سعی کنید به بهترین دکتر پیکر تراشی در تهران مراجعه فرمایید.

پیکر تراشی شکم و پهلو چیست ؟

کاندیدای مناسب جراحی پیکر تراشی

روش های مختلفی که برای پیکر تراشی بدن شکم و پهلو استفاده می شود بسیار موثر است اما عامل اصلی این است که فرد شرایط مناسبی برای انجام عمل داشته باشد و کاندیدای مناسبی برای کانتورینگ بدن این ناحیه باشد. تناسب اندام کلی بدن و وزن مناسب از ویژگی های مهم برای انجام جراحی لاغری شکم و پهلو هستند زیرا این جراحی جایگزینی برای کاهش وزن نیست. سلامت عمومی و عدم ابتلا به بیماری خاصی از دیگر ویژگی های کاندیدای مناسب برای این جراحی است.

فرد باید توانایی تحمل عمل و پشت سر گذاشتن دوره نقاهت را داشته باشد. افرادی که می خواهند با لیپوماتیک شکم شکل بدن خود را تغییر دهند باید خاصیت ارتجاعی پوست خوبی داشته باشند. بهترین کاندیدها برای تغییر شکل شکم افرادی هستند که در آن ناحیه تلاش کردند وزن خود را کم کنند و نتیجه مناسبی نداشته باشند. افرادی که به دخانیات و الکل اعتیاد ندارند. افرادی که انتظارات واقع بینانه ای در مورد نتیجه عمل دارند و دیدگاه مثبتی نسبت به کانتور بدن در پهلوها و شکم دارند.

جراحی پیکر تراشی شکم و پهلو چگونه انجام می شود ؟

پیکر تراشی شکم با روش های مختلفی انجام می شود که هر کدام فرآیند خاص خود را دارد. برای لاغری و فرم دادن به شکم و پهلوها از بی حسی موضعی و بسته به تشخیص جراح در برخی موارد از بیهوشی عمومی استفاده می شود. برای بازسازی بدن با استفاده از لیپوساکشن و لیپوماتیک، برش های بسیار ظریفی در خط بیکینی یا چین و چروک های طبیعی شکم ایجاد می شود. این برش ها سه تا پنج میلی متر طول دارند و برای نفوذ کانولا به بافت چربی استفاده می شوند. در هنگام عمل شکم و پهلوها با استفاده از لیپوماتیک از کانولا ارتعاشی استفاده می شود که با حرکات ارتعاشی باعث تخریب و امولسیون یکنواخت بافت چربی می شود.

حذف چربی در این روش به صورت مایع است که باعث بهتر شدن ظاهر شکم بعد از عمل می شود. روش جراحی شکم کمی متفاوت است. ابدومینوپلاستی یک عمل تهاجمی است و نیاز به بیهوشی عمومی دارد. در این روش چندین برش اصلی در قسمت تحتانی شکم به صورت عرضی و اطراف ناف ایجاد می شود. با بالا کشیدن پوست، عضلات شکم در معرض دید قرار می گیرند و با بخیه سفت می شوند. سپس بافت و پوست اضافی بریده می شود و ناف به موقعیت بالاتری منتقل می شود. خط برش بخیه شده و زهکشی نصب می شود. برای انجام این روش سعی کنید درباره هزینه پیکر تراشی در زعفرانیه با پزشکان با تجربه صحبت کنید و بعد اقدام به انجام این روش کنید.

کاندیدای مناسب جراحی پیکر تراشی 

مزایای پیکی تراشی شکم و پهلو :

به دلیل اهمیت آناتومیکی شکم در زیبایی و تناسب اندام و نکات مثبت فراوان پیکر تراشی در این ناحیه، عمل های کانتورینگ شکم امروزه بسیار محبوب شده است. روش لیپوماتیک برای فرم دادن به شکم و در مواردی که پوست خاصیت ارتجاعی خوبی دارد استفاده می شود. این روش باعث می شود که پوست پس از عمل کاملا صاف و ماهیچه ها نمایان شوند. عوارض کلی پیکر تراشی با فرآیند استاندارد شده به حداقل می رسد.

روش جراحی لاغری پهلوها و شکم سریعترین راه برای ایجاد ظاهر مناسب و تناسب اندام در ناحیه شکم و میانی بدن است. اگر پوست ضعیف باشد و فردی بخواهد شکم خود را فرم دهد می تواند به ابدومینوپلاستی روی بیاورد هیچ بن بست وجود نخواهد داشت. اگر چربی این ناحیه استخراج شود، تناسب کلی در شکم و وسط بدن ایجاد می شود. دوره نقاهت برای پیکر تراشی بدن شکم و پهلوهای کوتاه و روند بهبودی بعد از عمل سریع است.

بعد از جراحی پیکر تراشی چه مراقبت هایی باید انجام شود ؟

مشارکت فرد در عمل و همکاری با جراح یکی از عناصر اصلی موفقیت عمل است. این اصل برای پیکر تراشی شکم و پهلو صادق است و بعد از عمل، نوبت فرد است که دستورات جراح را رعایت کند تا از عوارض جلوگیری کند و بهترین نتیجه را از عمل بگیرد. پس از جراحی، به مدت سه هفته نباید به شکم و پهلوها فشار وارد شود. خم شدن بیش از حد به بافت ها و محل برش فشار وارد می کند و روند بهبود را دشوار می کند. در صورت انجام ابدومینوپلاستی، مراقبت های بعد از عمل باید دقیق تر انجام شود. رژیم غذایی بعد از ابدومینوپلاستی بسیار مهم است. استفاده از نمک و ادویه ها باعث بیشتر شدن تورم ناحیه می شود و نباید مصرف شود.

به دلیل فشار وارده به معده از مصرف غذاهای نفاخ خودداری شود. استراحت مناسب و کافی پس از کانتور کردن معده و پهلوها باعث تسریع روند بهبودی و ترمیم بافت می شود. فعالیت های شدید و ورزش های حرفه ای می تواند فشار قابل توجهی بر روی محل جراحی و بخیه ها وارد کند و خطر خونریزی را افزایش دهد. از پماد آرنیکا مونتانا می توان برای کم شدن کبودی و تورم بعد از پیکر تراشی بدن استفاده کرد. آنتی بیوتیک ها و داروهای تجویز شده توسط جراح برای تسریع بهبود و جلوگیری از عفونت باید به طور کامل مصرف شوند. برای کمک به ریکاوری بدن پس از جراحی شکم و پهلو، باید به مدت 4 هفته از شنا، ورزش های شدید و عشق ورزی خودداری کرد.

انواع روش های پیکر تراشی

برای از بین بردن چربی های انباشته شده در ناحیه شکم و تنظیم بدن در این ناحیه از روش های مختلفی استفاده می شود. هر یک از این روش ها برای گروه خاصی مناسب است و جراح باید روش مناسب را برای هر فرد انتخاب کند. لیپوساکشن، لیپوماتیک و جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی برای بازسازی شکم استفاده می شود. در ادامه با روش های پیکر تراشی آشنا می شوید :

پیکر تراشی به روش ابدومینوپلاستی :

ابدومینوپلاستی آخرین انتخاب افراد برای پیکر تراشی شکم است و دلیل آن روند بسیار تهاجمی این روش است. در مواردی که افراد خاصیت ارتجاعی پوستی مناسبی ندارند، پس از فرم دادن به بدن، پوست شکم آویزان شده و ظاهری بسیار نامناسب ایجاد می کند. راه حل این مشکل بریدن پوست و بافت اضافی شکم از طریق ابدومینوپلاستی است. در روش ابدومینوپلاستی که برای فرم دادن به شکم استفاده می شود، پوست اضافی و افتاده شکم بریده می شود و ناف به موقعیت بالاتری منتقل می شود و جای زخم پهن تری بر جای می گذارد.

پیکر تراشی با روش لیپوساکشن :

اکثر افراد با شنیدن کلمه پیکر تراشی بدن به فکر لیپوساکشن می افتند. یکی از اولین روش هایی که برای از بین بردن چربی های موضعی در نقاط مختلف بدن استفاده می شود، لیپوساکشن است. این عمل در بسیاری از موارد استفاده می شود، اما می تواند معایبی داشته باشد. به همین دلیل است که باید در انتخاب خود دقت کنید. در این روش چربی ذخیره شده با استفاده از کانولا ساکشن از بدن استخراج می شود.

پیکر تراشی به روش لیپوماتیک :

اگر پوست شکم فرد خاصیت ارتجاعی مناسبی دارد، استفاده از روش لیپوماتیک برای تغییر شکل شکم ایده آل ترین انتخاب است. به لطف استفاده از کانولا ویبره، چربی حذف شده به روش لیپوماتیک به صورت مایع تخلیه می شود و سطح پوست پس از عمل کاملا صاف می شود. امکان استفاده از لیپوماتیک برای پیکر تراشی شکم و پهلو توسط جراح تعیین می شود.

انواع روش های پیکر تراشی

روند بهبودی و دوره نقاهت بعد از پیکر تراشی چگونه است ؟

برای فرم دهی بدن از روش های مختلفی مانند لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی استفاده می شود. لیپوماتیک یا لیپوساکشن فرآیند تهاجمی کمتری دارد و در نتیجه دوره نقاهت کوتاهتر و راحت تری دارد. از طرفی تامی تاک به دلیل بخیه ها و وسعت جراحی نیاز به مراقبت بیشتری در روند بهبودی دارد. ابدومینوپلاستی با بیهوشی عمومی انجام می شود و بیمار تا 18 ساعت بعد از عمل درد زیادی احساس نمی کند. در این روش پیکر تراشی از بخیه ها و درن های زیادی استفاده می شود. زهکشی آبیاری به منظور از بین بردن رگ های خونی ناشی از عمل در زخم ها نصب می شود. برای برداشتن این درن ها باید 4 روز بعد از عمل به مطب مراجعه کنید.

دستور تعویض پانسمان و زمان برداشتن بخیه های شکمی توسط پزشک اعلام می شود. اگر از روش های لیپوساکشن و لیپوماتیک برای تغییر شکل شکم استفاده شود، معمولا از بخیه استفاده نمی شود و این برش ها خود به خود بسته می شوند. البته ممکن است به دلیل استخراج بیش از حد چربی و شکننده شدن پوست نیاز به بخیه باشد. تورم و کبودی در طول دوره نقاهت از پیکر تراشی پهلو و شکم طبیعی است. با گذشت زمان از شدت تورم کاسته شده و نتیجه نهایی عمل مشخص خواهد شد.

در دوران نقاهت بعد از ابدومینوپلاستی لازم است پیاده روی و حرکات ملایم در برنامه گنجانده شود. با پیاده روی در منزل و به مدت محدود، سیستم گردش خون و مایعات بدن به گردش در می آید و احتمال لخته شدن خون کم می شود. در صورت احساس درد شدید، بی حسی و بی حالی، تب، قرمزی، تورم شدید و حالت تهوع در دوران نقاهت پس از جراحی پیکر تراشی شکم و پهلو، باید بلافاصله با جراح تماس گرفته و در صورت نیاز مداخلات پزشکی لازم را انجام دهید.

هزینه پیکر تراشی شکم و پهلو در زعفرانیه

هزینه پیکر تراشی شکم و پهلو در زعفرانیه یکی از فاکتورهای مهم مد نظر داوطلبان است و گاهی مشاهده می شود که انتخاب جراح صرفا بر اساس همین عامل صورت می گیرد. هر چه جراح بهتر و ماهر باشد، نتیجه عمل بهتر خواهد بود و البته قیمت پیکر تراشی شکم و پهلو افزایش می یابد. اعلام قیمت نهایی مجسمه طی جلسه مشاوره و پس از بررسی کامل امکان پذیر است. زیرا هر فردی برای رسیدن به اهداف خود به روش و حجم جراحی خاصی نیاز دارد. جدای از مهارت جراح، عواملی مانند هزینه مرکز جراحی، نوع جراحی و اعمال همزمان مانند تزریق چربی باسن در تعیین قیمت جراحی، لاغری شکم و پهلو موثر است.

بعد از پیکر تراشی چگونه از گن کششی استفاده شود ؟

استفاده از گن کششی مخصوص شکم و پهلو بلافاصله پس از جراحی شروع می شود. پس از جراحی بهتر است حداقل 4-6 هفته از این ماسک استفاده کنید و فقط هنگام استحمام آن را بردارید. استفاده از ناف مخصوص شکل جدید شکم و پهلوها را پشتیبانی می کند، تورم ناشی از استخراج چربی را به حداقل می رساند، بر اتصال سریعتر پوست به بافت های زیرین تاثیر می گذارد، رگ های خونی و ترشحات ناشی از جراحی را از بین می برد.  گن کششی بسیار موثر است و باعث جمع شدن و صاف شدن بیشتر پوست می شود.

هزینه پیکر تراشی شکم و پهلو در زعفرانیه

کلام آخر

قبل از انجام این روش سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین پزشک را انتخاب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط