هزینه لیفت صورت با لیزر در زعفرانیه

ما در این مقاله سعی داریم شما را با هزینه لیفت صورت با لیزر در زعفرانیه آشنا کنیم. همه افراد آرزو دارند پوستی محکم و صاف و بدون چین و چروک داشته باشند. پیری پوست اتفاقی است که به ناچار سراغ همه افراد می آید اما امروزه با روش های جدید می توان این چین و چروک را از بین برد و با آن ها مقابله کرد. یکی از این روش ها لیفت صورت است. درمان منحصر به فرد لیفت صورت با لیزر در داخل و خارج صورت عمل می کند تا پوست را محکم کند، خطوط ریز و چین و چروک را کاهش دهد، حجم را بازگرداند و رنگ و بافت پوست را بهبود بخشد. اگر پوست شما نیاز به سفت شدن داشته باشد و شما با علائم پیری پوست مبارزه می کنید، لیفت صورت با لیزر یک گزینه عالی است. در ادامه برای آشنا شدن با هزینه لیفت صورت با لیزر در زعفرانیه با ما همراه باشید.

لیفت صورت با لیزر چیست ؟

لیفت صورت با لیزر برای جوان سازی پوست استفاده می شود. لیفت پوست صورت با لیزر روشی نوین است که با استفاده از روشی غیر تهاجمی نتایج موثری در زمینه فناوری لیفت بافت ارائه کرده است. لیفت صورت با دستگاه لیزر از امواج صوتی یا اولتراسوند شدید برای تأثیرگذاری بر لایه بافت عمیق پوست استفاده می کند. لیفت صورت یا سفت کردن پوست یک روش نسبتا تهاجمی است. در این روش لیفت و جوان سازی با ایجاد برش های کوچک در کناره پوست صورت و کشیدن ماهیچه ها یا پوست در نواحی مختلف انجام می شود. استفاده از این روش عوارض پیری، کهیر، آفتاب سوختگی، چین و چروک پوست، افتادگی پوست صورت را کم می کند.

ویژگی بهترین دکتر:

🥇تجربه پزشکمهارت و تخصص لازم را باید داشته باشد
📝  مهارت و تخصصدارای تخصص کافی باشد.
❤️ برخورد با بیمارداشتن رفتار صبورانه و محترمانه با بیماران
💰  هزینهطبق نوع بیماری، تخصص و تجربه پزشک

همچنین باعث می شود پوست صورت جوان تر و جذاب تر به نظر برسد. در طی لیفت صورت، لایه های خارجی آسیب دیده پوست با لیزر برداشته می شوند و سلول های جدید پوست و لایه های زیرین پوست با کلاژن تحریک می شوند. در این صورت پوستی جوان تر، صاف تر و سالم تر ایجاد می کند. در حال حاضر بر خلاف گذشته بیشترین درصد پیشرفت در زمینه روش های غیر جراحی در نواحی صورت است. در اکثر مراکز معتبر جوان سازی صورت، تجهیزات و امکانات لیفت صورت با روش های غیر تهاجمی برای درمان افتادگی پوست صورت ارائه می شود. برای انجام لیفت صورت سعی کنید به بهترین دکتر لیفت صورت در تهران مراجعه کنید. لیفت صورت با لیزر چیست ؟

کاندیدای مناسب لیفت صورت با لیزر

لیفت صورت با لیزر یک گزینه عالی برای افرادی است که می خواهند جوان تر به نظر برسند اما نمی خواهند یا نیازی به جراحی لیفت صورت یا سایر روش های تهاجمی تر دارند. اگر می خواهید خطوط جوانی را به قسمت پایین صورت و گردن خود بازگردانید، اما می خواهید از بیهوشی عمومی، برش ها و دوره نقاهت طولانی پس از درمان خودداری کنید، این درمان ضد پیری پوست ممکن است برای شما مناسب باشد. اگر می خواهید زمان را به عقب برگردانید و با پیری صورت مبارزه کنید، این درمان ممکن است بهترین و بی دردسر ترین گزینه برای شما باشد. این یک درمان همه کاره برای مردان و زنان است، هر کسی که به دنبال حجیم کردن صورت، کاهش چین و چروک، سفت کردن پوست افتادگی گردن و مبارزه با علائم پیری پوست صورت است. برخی از اولین و مهمترین نشانه های پیری را می توان در قسمت پایین صورت و گردن مشاهده کرد. با بیشتر شدن سن و از دست دادن استحکام و کشسانی طبیعی پوست به دلیل از دست دادن عضله، برخی از افراد ممکن است این تغییرات را در اواخر سی سالگی خود متوجه شوند، در حالی که برخی دیگر ممکن است در دهه های 40، 50، 60 و بعد از آن به دنبال معکوس کردن این علائم پیری باشند.

لیفت صورت با لیز چه مزایایی دارد ؟ امروزه در کلینیک های جراحی زیبایی در سراسر جهان لیفت صورت با لیزر از محبوبیت خاصی برخوردار است. در ادامه با مزایای لیفت صورت با لیزر آشنا می شوید :

نتیجه عالی : نتایج پیشرفت های جدید لیزر را می توان به وضوح بر روی پوست صورت زنان و مردان تشخیص داد. پس از استفاده از این روش می توانید طراوت و شادابی را در چهره آن ها مشاهده کنید. نتایج تمام لیزرها در چند نقطه از صورت یکسان نیست، اما این روش در بیشتر نواحی صورت به جز زیر چشم قابل استفاده است. استفاده از این روش می تواند اثرات پیری را به بهترین شکل ممکن از بین ببرد.

بدون جراحی در زمان کم : لیفت صورت با لیزر بدون هیچ گونه جراحی، خونریزی و جراحت انجام می شود. یک روش غیر تهاجمی برای از بین رفتن چین و چروک صورت استفاده می شود. افراد هنگام استفاده از این روش هیچ گونه درد یا ناراحتی را تجربه نمی کنند. بیمار تنها گرمای تولید شده توسط تابش لیزر را در طول درمان احساس می کند. حتی در برخی موارد ممکن است گرما برای فرد بیمار خوشایند باشد و شبیه ماساژ سنگ داغ باشد. از طرفی لیفت صورت با دستگاه لیزر در زمان بسیار کوتاهی انجام می شود. این روش بین 45 تا 90 دقیقه طول می کشد.

بدون جای بخیه : لیفت صورت با لیزر به هیچ وجه در این برش و بخیه انجام نمی شود. در این روش از اشعه لیزر برای بهبود لایه های زیرین پوست استفاده می شود. در این روش نیازی به برش نیست و در نتیجه خونریزی یا بخیه وجود ندارد. در این صورت پس از اتمام این عمل، جای زخم، بخیه و اسکار روی پوست صورت باقی نمی ماند. پس از استفاده از این روش، فقط می توانید نتایج مثبتی را مشاهده کنید. در روش میکرونیدلینگ با فرکانس رادیویی اثرات سوزن ها به قدری کم است که در چند روز اول کاملا برطرف می شود. کاندیدای مناسب لیفت صورت با لیزر 

ماندگاری لیفت صورت با لیزر چقدر است ؟

لایه برداری با لیزر روشی دائمی برای از بین بردن خطوط ریز، چین و چروک و سایر علائم پیری نیست. هیچ روشی به هیچ وجه نمی تواند روند پیری را متوقف کند و تا پایان عمر جوان بماند. با مراقبت های لازم از جمله تغذیه خوب با داشتن سبک زندگی سالم و بدون استرس می توانید از پیری زودرس پوست جلوگیری کنید. ماندگاری این روش می تواند بین 1 تا 3 سال باشد. طبیعی است که هر چه بهتر از پوست خود مراقبت کنید یا از روش های دیگر جوان سازی پوست استفاده کنید، ماندگاری آن بیشتر خواهد بود.

عوارض لیفت صورت با لیزر :

لیفت صورت و بدن با دستگاه لیزر برای هر قسمت از بدن یک عمل بی خطر و تا حدودی بدون درد محسوب می شود.  پاکسازی و لیفت پوست با لیزر به پوست آسیب نمی رساند و آن را از بین نمی برد. افرادی که از این روش استفاده می کنند عوارض جانبی کمی را تجربه می کنند. این عوارض جانبی ممکن است شامل التهاب خفیف و قرمزی موقت باشد که پس از چند روز محو و ناپدید می شود. ممکن است در موارد نادر فردی تاول و کبودی داشته باشد. در برخی افراد ممکن است تغییراتی در رنگدانه های پوستی ناحیه تحت درمان مشاهده شود. افراد باید در حین لیفت صورت انتظار کمی تورم و قرمزی داشته باشند. این افراد می توانند به سرعت به زندگی عادی خود بازگردند و به زندگی روزمره خود بپردازند. پزشکان توصیه می کنند پس از انجام این روش حداقل 2 هفته از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید تا از آسیب پوست در ناحیه مورد نظر محافظت شود.

آیا می توان لیفت صورت را با روش های دیگر انجام داد ؟

استفاده از لیزر در کنار روش دیگری برای جوان سازی صورت رایج است. پزشک در مورد روش درمان با بیمار مشورت می کند و در نهایت یک برنامه درمانی مناسب که شامل بهترین نتیجه برای بیمار باشد تهیه می کند. این برنامه ممکن است شامل تزریق بوتاکس برای صاف کردن خطوط ریز، تزریق ژل برای صاف کردن خطوط عمیق تر و نواحی فرورفته و سایر روش های مراقبت از پوست موجود باشد، مانند لایه برداری شیمیایی و صورت. از آنجایی که لایه برداری با لیزر نمی تواند پوست شل و افتاده را ترمیم کند، استفاده از لیزر با سایر روش های لیفت صورت طبیعی است.

بهترین لیزر برای افتادگی پوست صورت

روش های مختلفی برای لیفت صورت با لیزر وجود دارد که اگرچه تفاوت های کوچک و جزئی دارند اما شباهت زیادی به یکدیگر دارند. استفاده از هر یک از این روش ها به خود فرد بستگی دارد. برای انجام هر یک از این روش ها باید از عینک مخصوص استفاده کنید تا آسیبی به چشم شما وارد نشود. پرتوهای لیزر در هر روش پوست شما را گرم می کند، اما آن را تا حد درد نمی سوزاند. زمان لازم برای تکمیل هر روش مربوط به قسمت هایی است که باید لیفت شوند. اما معمولا بین 30 دقیقه تا 90 دقیقه طول می کشد.

لیفت صورت با روش سونوگرافی :

لیفت صورت با اولتراسونیک یکی دیگر از روش های لیفت صورت است. از این روش برای لیفت صورت استفاده می شود. البته برای لیفت پوست گردن، چانه و سینه قابل استفاده است. لیفت صورت با کمک اولتراسوند برای درمان اولین علائم پیری استفاده می شود و 30 تا 90 دقیقه طول می کشد. این روش برای برخی افراد جواب می دهد و معمولا بدون درد است. اما انجام این کار ممکن است برای برخی افراد دردناک باشد. ممکن است قبل از لیفت صورت نیاز به بی حسی موضعی باشد. بهترین لیزر برای افتادگی پوست صورت

لیزر صورت با روش فرکانس رادیویی : لیفت صورت با لیزر با استفاده از فرکانس رادیویی یکی از روش های لیفت صورت با لیزر است. از امواج رادیویی برای لیفت صورت استفاده می شود. این روش برای همه افراد و انواع پوست مناسب است و نمی تواند خطرات جدی ایجاد کند. در این روش اولین لایه های پوست درمان می شوند و در نتیجه عوارض کمتری دارند. پس از لیفت کردن به این روش نیاز به استراحت کوتاهی دارید و می توانید خیلی سریع فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرید.

لیفت صورت با ترکیب نور پالسی شدید و امواج رادیویی :

ترکیب نور پالسی شدید و امواج رادیویی می تواند یکی دیگر از روش های لیفت صورت با لیزر باشد. نور پالسی شدید یکی از درمان های پوستی است که افراد برای کاهش علائم پیری از آن استفاده می کنند. این روش برای لیفت لایه های عمقی و زیرین پوست استفاده می شود. نتیجه لیفت صورت به این روش به تدریج ظاهر می شود و نمی توان انتظار نتایج فوری را داشت. در اغلب موارد، لیفت صورت با نورپالاسی شدید بدون درد یا عارضه انجام شد. افرادی که پوست تیره تری دارند نمی توانند از این روش برای لیفت پوست صورت خود استفاده کنند. زیرا ممکن است پوست آن ها پس از لیفت صورت ملتهب شود.

تعداد جلسات لیفت صورت با لیزر چقدر است ؟

علیرغم اینکه اکثر افراد بعد از اولین جلسه لیزر لیفت برای درمان افتادگی و شل شدن پوست صورت خود بهبود چشمگیری در پوست صورت خود مشاهده می کنند، اما اکثر متخصصان زیبایی صورت و پزشکان بسته به انتظارات فرد، نتایج لیزر موهای زائد را توصیه می کنند. حداکثر 6 جلسه درمانی این جلسات با فاصله 3 هفته از یکدیگر برگزار می شود. پس از اولین جلسه، برخی از افراد تصمیم می‌گیرند در جلسات سالانه استراحت شرکت کنند و نواحی مستعد افتادگی و چین و چروک را درمان کنند.

هزینه لیفت صورت با لیزر در زعفرانیه

از آنجایی که لیفت صورت با دستگاه لیزر نیازی به بستری شدن و جراحی ندارد. بسیاری از هزینه ها حذف می شوند. به همین دلیل قیمت لیفت صورت با لیزر نسبت به سایر روش های جراحی کمتر است. هزینه این روش برای همه افراد یکسان نیست و به عوامل خاصی بستگی دارد. این عوامل شامل تعداد جلسات مورد نیاز، ناحیه تحت درمان و اندازه آن، نوع لیزر و تجربه پزشک است. هزینه این روش درمانی را پزشک پس از مشاوره و معاینه پوست تعیین می کند و به بیمار اطلاع می دهد. برای جوان سازی و جذابیت بیشتر پوست می توانید از لیزر برای از بین بردن پوست صورت استفاده کنید. چین و چروک های ریز و عمیق، افتادگی، چین و چروک با افزایش سن تاثیر منفی بر ظاهر و شادابی پوست می گذارد. یکی از جدیدترین و مطمئن ترین روش ها برای جوان سازی پوست، لیفت صورت با لیزر است. همه افراد می توانند با مراجعه به پزشک متخصص و معاینه پوست خود از این روش استفاده کنند. هزینه لیفت صورت با لیزر در زعفرانیه کلام آخر برای انجام این روش سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین پزشک را انتخاب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط