جراحی پروتز سینه توسط  دکتر حیدری ، بهترین جراح پلاستیک تهران به منظور افزایش سایز سینه ها، رفع افتادگی پستان و غیره انجام می شود. در این روش پروتزها در قسمت تحتانی بافت سینه یا ماهیچه آن قرار داده می شوند و سینه ها را بزرگ تر خواهد کرد. از این جراحی می توان به منظور بازسازی شکل سینه افرادی که بر اثر عوامل مختلفی همچون سرطان بخشی یا قسمتی از حجم سینه خود را از دست داده اند نیز استفاده کرد. اگر تصمیم به انجام پروتز سینه در تهران و توسط بهترین جراح پروتز سینه تهران را دارید حتما این مقاله را مطالعه کنید.

 

جراحی پروتز سینه

پروتز پستان یا جراحی بزرگ کردن سینه ، اندازه ، پر بودن و شکل سینه ها را ، با استفاده از ایمپلنت ها بهبود می بخشد.
برای بیمارانی که خواهان بازیابی حجم سینه ، بعد از کاهش وزن ، بارداری یا بالا رفتن سن هستند ، پروتز سینه می تواند یک شکل کاملاً متوازن در سینه را ، برای آنها به ارمغان آورد.

ایمپلنت سینه همچنین یک گزینه فوق العاده برای زنانی است که ، دوست دارند سینه هایشان را که به طور طبیعی کوچک است ، بزرگ کنند. بیماران اغلب بعد از جراحی پروتز در ناحیه سینه ، از تقویت اعتماد به نفس ، توانایی برای پوشیدن لباس های مد روز تر ، و رضایت مندی از ظاهر خود ، بهره مند می شوند. به کمک این روند زیبایی ، می توانید اندامی را که همیشه در آرزوی داشتن آن بودید ، به دست آورده و به سرعت و بدون خطر ، دوره ریکاوری را سپری نمایید.

برای مشاهده نمونه کارها کلیک کنید

مزیت های پروتز پستان

  • افزایش اندازه سینه ها
  • متقارن شدن اندازه دو سینه
  • پروتز سینه به منظور تنظیم سایز سینه ها پس از بارداری و زایمان
  • بازسازی حجم از دست رفته سینه بر اثر جراحی یا بیماری هایی همچون سرطان
  • افزایش اعتماد به نفس افراد

انواع پروتز های سینه

به طور کلی انواع مختلفی پروتز سینه در تهران وجود دارد که هر یک از جهت های مختلف تفاوت هایی با یکدیگر دارند.

  • پروتز های سالین

ماده درونی این پروتز ها از محلول استریل آب و نمک است و در صورت سوراخ شدن ، پروتز فرو ریخته و بدن به طور طبیعی سالین را جذب و دفع می کند. البته امروزه استفاده از پروتز های آب نمکی یا سالینی منسوخ شده و دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرد.

  • پروتز های سیلیکونی

این پروتز ها متشکل از ژل سیلیکون هستند. باف این ژل بسیار مشابه با بافت طبیعی سینه است. پس از کارگذاری پروتز سینه سیلیکونی ، بیمار موظف است هر چند وقت یکبار به منظور ویزیت و معاینه مجدد به پزشک خود مراجعه نماید. این پروتز ها تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا را داشته و برای بانوان بالای 22 سال مناسب است.

از نظر شکل ظاهری پروتز سینه به سه نوع تقسیم بندی می شوند :

  • پروتز های قطره اشکی

این نوع پروتز پستان که در دسته پروتز های سیلیکونی قرار دارند ، به صورت اشک بوده و دایره ای نیستند. همچنین ژل آن ها غلیظ تر است و مستحکم تر می باشد. در واقع قسمت پایینی پروتز در مقایسه با بالای آن برآمده تر است ولی قسمت فوقانی آن باریک تر می باشد.

در صورت چرخش این پروتز ، ظاهری غیرطبیعی پیدا کرده و نیازمند جراحی ترمیمی می شود. لازم به ذکر است برای گذاشتن این پروتز برش بزرگ تری به روی پوست ایجاد می شود.

  • پروتز های گرد

همانطور که از اسم این نوع پروتز سینه پیداست ، شکل ظاهری آن ها کاملا گرد بوده و میزان گردی و پری پروتز در همه قسمت ها یکسان است. احتمال چرخش و تغییر شکل در این پروتز بسیار کمتر است.

 

برای مشاهده نمونه کارها کلیک کنید

ریکاوری سریع پس از عمل پروتز سینه

فرایند بهبودی سریع بعد از عمل پروتز سینه در تهران ، به بیشتر بیماران این امکان را می دهد ، تا ظرف 24 تا 48 ساعت بعد از جراحی ، بدون نیاز به استفاده از مسکن ها یا سوتین های مخصوص سینه ، فعالیت های نرمال خود را از سر بگیرند. دستاورد ریکاوری سریع پروتز در ناحیه سینه ، شامل ترکیبی از استراحت ، استفاده از داروهای مسکن بدون نسخه و حرکت می باشد. هدف این دستاورد ، ارتقا دادن روند بهبود مناسب ، با میزان درد و زمان از کار افتادگی کمتر می باشد.

پس از دریافت دستورالعمل های پس از جراحی ، که شامل چگونگی مراقبت از زخم ها ، زمان استراحت و زمان مصرف دارو ها و غیره می باشد ، می توانید مرخص شده و به منزل باز گردید. پزشک به شما پیشنهاد می کند ، که روز بعد از جراحی برای قدم زدن و حرکت کردن ، از تخت خواب خود جدا شوید. همچنین بلند کردن بازوها به بالای سر ، در طول فرایند ریکاوری ، نیز یکی دیگر از توصیه های پزشک خواهد بود. هرقدر حرکت بیشتری بعد از جراحی داشته باشید ، سریع تر بهبود خواهید یافت.

آیا من داوطلب واجد شرایطی برای پروتز سینه در تهران هستم ؟

داوطلبین برای پروتز پستان باید بالای 18 سال باشند ، از اندازه و شکل سینه های خود ناراضی بوده و از سلامت خوبی برخوردار باشند. همچنین وزن بدن آن ها در محدوده هدف باشد و باردار نباشند. تصمیم گیری در خصوص شکل و اندازه سینه ها ، در زمانی که سینه ها هنوز در حال رشد هستند ، دشوار می باشد. برای انجام پروتز پستان، بهتر است تا زمان تکمیل رشد سینه ها صبر کنید. پس از آن دکتر حیدری جراح پروتز سینه در تهران ، شما را در خصوص تصمیم گیری برای انتخاب ایمپلنت مناسب ، یاری خواهد کرد.

اگر سوالی دارید یا نیاز به مشاوره تلفنی رایگان دارید میتوانید با شماره ی زیر تماس بگیرید!

09203309307

جراحی بزرگ کردن سینه با پروتز چگونه انجام می شود ؟

جاسازی ایمپلنت ، می تواند در شکل نمای کلی سینه ها ، و احساس شما از نتیجه ایمپلنت سینه تاثیر به سزایی داشته باشد. در جلسه مشاوره ، دکتر حیدری به شما در تعیین بهترین روش جاسازی پروتز سینه مناسب ، کمک می کند. گزینه های موجود برای جاسازی ایمپلنت شامل ، زیر ماهیچه و زیر غدد می باشد. هر چند هر دو گزینه نتایج فوق العاده ای را بر جای می گذارند ، ولی انتخاب مناسب ترین آن ها به اهداف زیبایی و آناتومی شما وابسته است.